Hakkında

Aksoy Group'a bağlı olarak faaliyet gösteren Richmond Hotels, grubun kendi yatırımı olan Richmond otellerinin yönetiminin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında kurulmuş veya kurulmakta olan otellerin Richmond markası altında yönetim ve danışmanlık faaliyetlerini yürütür.


360° otel işletmeciliği vizyonuna sahip Richmond Hotels, grubun üstün misafirperverlik anlayışını, turizm alanındaki 25 yıllık bilgi birikimini ve hizmet kültürünü Türkiye'nin ve dünyanın farklı köşelerinde yer alan yatırımcıların projelerine aktarır.

Misyon

Genç, dinamik, profesyonel ekibi ile servis kalitesini ve misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutan; çevresine duyarlı, sosyal sorumluluk projelerinde öncü, şeffaf, dürüst yönetimiyle etik değerlere saygı gösteren; teknolojinin ışığında sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen ve farkındalık yaratabilen; paylaşımcı, yenilikçi, çözümler yaratan, tercih edilen bir marka olmak.

Vizyon

Öncü ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile her biri uluslararası bir marka olarak kabul gören işletmeler yaratmak; böylece yüksek misafir memnuniyeti ile eşdeğer olan Richmond ismini, global turizm arenasında seçkin bir konuma ulaştırmak.

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı
Hata
Bir hata ile karsilasildi.