Hizmet Alanları

Yatırımcı İlişkileri ve Avantajları

Richmond International'ın danışmanlık şeklini yatırımcının ihtiyaçları belirler. Şirketin tüm faaliyet türlerindeki ortak amaç, işletme karlılığını en yüksek seviyeye taşımaktır. Richmond International bu noktada, grubun bilgi birikimi ve gelişmiş iş ilişkilerini kullanarak, tüm satın alma süreçlerinde minimum maliyet ve maksimum kalite ilkesi ile faaliyet gösterir. Yeni akımları takip ederek tüm işletme operasyonlarında yeni konseptlerin geliştirilmesini ve uygulanmasını sağlar.

Fizibilite Çalışması

Richmond International'ı ayrıcalıklı kılan en önemli servislerden biri ek bir anlaşma ile yatırımı planlanan projenin metodik bir şekilde analiz edilmesi ve verimliliğinin ölçülmesidir. 

Yönetim Sözleşmesi

Yatırımcı ile yapılan yönetim sözleşmesi ile Richmond International otel yönetiminin tamamından sorumlu olur. Buna aynı zamanda yatırımı geleceğe taşımak, her alanda Richmond International'ın servisleri ile ilgili destek ve yatırımcıya verilen performans raporları dâhildir. Richmond International bu iş ortaklığı ile yatırıma değer katmayı amaçlar.

Franchise Sözleşmesi

Yatırımcı ile yapılan franchise sözleşmesi ile Richmond International otel yönetimine danışmalık, eğitim, satış ve pazarlama gibi birçok konuda destek vermekten sorumludur. Yatımcıdan istenen Richmond International marka değeri ve servis kalitesinden ödün vermeyen bir iş ortaklığı sürecini yürütmesidir. Bunun karşılığında, Richmond marka adının kullanımına ilişkin hakları verir ve bunları periyodik olarak denetler.

Teknik Danışmanlık

Richmond International'ın uzman kadrosu ek bir anlaşma ile projenin başlangıç aşamasından yatırımın sonuçlandırılmasına kadar etkinliği yüksek ve maliyet açısından avantajlı projelerin yaratılmasına destek verir.

Açılış Öncesi Hizmetler

Richmond International işletmeciliğini üstlendiği otellere açılış öncesi süreçlerinde de tam destek sağlar. Bu süreçte yatırımcılar aşağıdaki hizmet alanlarında destek alabilirler:

  • Personel kadrolarının oluşturulması
  • Personele servis standartları doğrultusunda eğitim verilmesi
  • Tüm operasyonal ekipmanların planlanması ve satın alınması
  • IT teknolojilerinin planlanması, satın alınması ve eğitimlerinin verilmesi
  • Pazar araştırması ve ürün geliştirilmesi
  • Pazarlama faaliyetlerinin planlanması
  • Satış politikalarının planlanması
  • Açılış öncesi bütçe çalışmaları
  • Gelir yönetiminin planlanması
  • Otel açılışının sorunsuz olarak gerçekleştirilmesi

Yönetim Danışmanlığı

Richmond International hizmet alanlarının tümünü kapsayan konularda dışarıdan yatırımcıya danışmanlık verir.

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.