Richmond Duo" Avantajı

İstanbul'un büyülü atmosferini, Richmond kalitesinde rafine ve dingin bir deneyim ile birleştirmek isterseniz, size cazip bir önerimiz var. Şimdi Richmond İstanbul'da kendinizi şehrin ritmine kaptırın. Çünkü Sapanca'da ülkenin ilk destinasyon Spa'sı Richmond Nua Wellness-Spa, huzur dolu saatler için sizi bekliyor olacak. Farklı alternatiflerle hazırlanmış konaklama programlarından birini seçin, her iki keyfi de bir arada yaşayın.

2 gece Richmond İstanbul / 2 gece Richmond Nua Wellness Spa 460 € + KDV

  • Fiyata her iki otelde Superior odada toplam dört gece çift kişilik konaklama, açık büfe kahvaltı, Richmond Nua'da Spa alanı kullanımı dâhildir.
  • Ekstra konaklama fiyatı gecelik double oda için 120 € + KDV'dir. Ekstra konaklama yapmak isteyen misafirlerin otel ile iletişime geçmesini ya da web siteden yapılacak olan rezervasyon sırasında not bölümüne talebini belirtmesini rica ederiz.
  • Richmond Nua'da alacağınız tüm masaj ve bakımlar üzerinden %15 indirim uygulanacaktır. Bakım ve masaj rezervasyonunuzu otelin yoğun olabileceğini göz önünde bulundurarak önceden yaptırmanızı öneririz.

+90 212 252 54 60

[email protected]

DİĞER SONA EREN FIRSATLAR

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.