Richmond Pamukkale’ye “Sürdürülebilir Turizm Sertifikası”

Richmond Hotels bünyesinde yer alan ve Pamukkale bölgesinin köklü otellerinden olan Richmond Pamukkale Thermal olarak Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi’nin (GSTC) denetimlerinden tam not aldık. GSTC’nin uluslararası sürdürülebilir turizm kriterlerini tamamını yerine getiren Richmond Pamukkale, sürdürülebilir turizm çalışmaları ile “GSTC Sürdürülebilir Turizm Sertifikası” nı almaya hak kazandı.

Richmond Hotels çatısı altında hizmet veren diğer otellerimizde de Sürdürülebilir Turizm Sertifikası’nı almak üzere çalışmalarımız devam etmektedir.


Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi (GSTC) Hakkında

Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi (GSTC), artan bilgi, anlayış ve sürdürülebilir turizm uygulamalarının benimsenmesini teşvik etmek için UNEP, Birleşmiş Milletler Çevre Programı ve UNWTO, Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü tarafından 2007 yılında kurulan bağımsız bir organizasyondur.

GSTC, turizm sektöründeki geniş bir paydaş yelpazesini, önde gelen uluslararası tur operatörlerini, devlet organizasyonlarını, ulusal turizm konseylerini, yerel ve uluslararası konaklama markalarını temsil eden dünya çapında bir üye ağına sahiptir.

GSTC, GSTC kriterleri olarak da bilinen bir dizi standart geliştirmiştir. Kriterler, tüm dünyada sosyal, ekonomik, kültürel ve çevresel olarak sürdürülebilir turizm için herhangi bir turizm işletmesinin ulaşması gereken minimum gereksinimleri temsil eder.

Daha fazla bilgi için: https://www.gstcouncil.org/

+90 258 271 42 94

[email protected]

DİĞER FIRSATLAR

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.