Yine, Yeniden Sizlerleyiz

Tarihin ve doğanın buluştuğu yerde “Beyaz Cennet” Pamukkale’de yer alan Richmond Pamukkale Thermal,  açılışa özel fırsatlar ile yine yeniden sizlerle.

Richmond Pamukkale Thermal, Pamukkale’nin büyüleyici manzaralarında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak, sağlık dolu termal sularıyla yenilenmek isteyen misafirleri ile 15 Temmuz’dan itibaren tekrar buluştu. Richmond Pamukkale Thermal, 315 odası, termal suları ve çam ağaçlarıyla dolu huzurlu bahçesi ile sizleri ruhen ve bedenen yenilenmeye davet ediyor. 

Web sitesine özel tüm konaklamalarda %15 indirim fırsatından yararlanmak için rezervasyonunuzu hemen yapın.

3 gece ve üzeri tüm konaklamalar için geçerli %25 indirim fırsatı hakkında bilgi almak için tıklayın


*Ebeveynleri ile birlikte konaklayan 0-12 yaş çocuklar ücretsizdir.
*Fiyata termal havuz, sauna, jet duş, macera duşu, Türk hamamı kullanımı ve KDV dahildir.


Hijyen uygulamaları titizlikle yürütülüyor
Richmond Pamukkale Thermal, üst düzey hijyen uygulamaları ile size ve ailenize huzur dolu, unutulmaz bir tatil vadediyor. Otel bünyesi­nde tüm departman müdürleri­, ­işyer­i heki­mi­, sağlık personeli­, gıda mühendisi ve iş sağlığı güvenli­ği uzmanının yer aldığı b­ir Hijyen Komitesi­ mevcut. Bu komite Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turi­zm Bakanlığı’nın yayınladığı resmi­ talimatları ve öneri­leri­, ilgi­li­ resmi­ ve uzman otor­iteleri­n görüşleri­ni­ sürekl­i taki­p ederek gerekl­i olan tüm önlemler­in güncel b­ir şek­ilde uygulanmasını sağlıyor.

+90 258 271 42 94

[email protected]

DİĞER SONA EREN FIRSATLAR

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.