Şifalı Suyumuz Hariç Her Şeyi Yeniledik

Değişimin ve yeniliğin gücüne inanan, misafirlerine hep daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen Richmond International, baştan sona yepyeni bir mimari tarzda yenilenen Richmond Pamukkale Thermal ile bugün yeni şeyler söylemeye hazır!

Richmond Pamukkale Thermal’de geniş ve ferah lobi, yemyeşil bir bahçe içerisindeki restoran ve oturma alanları konforlu mobilyalar ile yenilenirken, Richmond’un değişmeyen kalite anlayışı sahip olduğu 315 odaya yansıtıldı.

İçerisindeki Termal havuz, sauna, jet duş, macera mağarası, fitness center ve Türk hamamı ile yepyeni bir görünüme kavuşan Termal alan, misafirlerin konforu düşünülerek otel içerisinden rahatlıkla ulaşılabilir hale getirildi.

Misafirlerini her alanda düşünen otelin bahçesine tatiliniz süresince keyifli dakikalar geçirebilmeniz için basketbol, plaj voleybolu, badminton, boccia, mini golf gibi aktivite alanları eklenirken açık havuz alanı da bu keyfe eşlik edecek şekilde yeniden tasarlandı.

Anlatmakla olmaz! Gelin Richmond Pamukkale Thermal’de tüm yenilikleri kendiniz görün. Binlerce yıllık tarihi ve doğal güzellikleri ile UNESCO tarafından ‘Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale’de yepyeni bir deneyim yaşayın.

+90 258 271 42 94

[email protected]

DİĞER SONA EREN FIRSATLAR

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.