Oteller

Türkiye'nin farklı destinasyonlarına yayılmış Richmond Hotels bünyesinde şehir otelciliği, destinasyon SPA, resort ve termal başlıkları altında turizm işletmeciliğinin farklı gruplarına dahil olan oteller yer almaktadır. Bünyedeki yapısal farklılık ve çeyrek yüzyılı aşan bilgi birikimi, Richmond Hotels'in tecrübesini geniş bir perspektife taşımaktadır.

Richmond İstanbul

İstanbul'un kalbi olan İstiklal Caddesi'nde, 1992 yılında kurulan Richmond İstanbul, Aksoy Group için turizmin başlangıç noktası olmuştur. Tarihi Pera bölgesinde yer alan İstiklal Caddesi üzerindeki ilk ve tek otel olan Richmond İstanbul binlerce yerli ve yabancı misafire ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir.

Richmond Pamukkale Thermal

1993'te açılan Richmond Pamukkale Thermal Aksoy'un turizm işletmeciliği birikiminde yeni bir penceredir. Otel, dünyanın ilk Sps'sı sayılan Pamukkale'nin Karahayıt bölgesinde 5 yıldızlı olarak hizmet vermektedir.

Richmond Ephesus Resort

Şehir ve termal otelciliği deneyimini, gruba 1995 yılında katılan Richmond Ephesus ile birlikte "Resort" işletmeciliği takip etmiştir. Antik şehir Efes'e 10 dakikalık mesafede yer alan Richmond Ephesus, mavi bayraklı plajı ve yemyeşil doğası ile her şey dahil sistemde hizmet vermektedir.

Richmond Nua Wellness-Spa

2005 yılında açılan, Aksoy'un en büyük turizm markası olan Richmond Nua, Türkiye'nin ilk ve tek destinasyon Spa'sı olma özelliğini sahiptir. Ülkede Spa ve Wellness kültürüne öncü isim olarak Richmond otellerine global bir kimlik kazandırmış Nua'nın pek çok ulusal ve uluslararası ödülü bulunmaktadır.

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı
Hata
Bir hata ile karsilasildi.